top of page

Polityka Prywatności - Joanna Siwińska Notariusz Gorzów Wielkopolski Kancelaria Notarialna

1. Wprowadzenie Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez użytkowników w związku z korzystaniem z serwisu internetowego Kancelarii Notarialnej Joanny Siwińskiej, zlokalizowanej pod adresem ul. Pocztowa 3/4, 66-400 Gorzów Wielkopolski, NIP: 5992762588.

2. Administrator danych Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Notarialna Joanna Siwińska, ul. Pocztowa 3/4, 66-400 Gorzów Wielkopolski, NIP: 5992762588.

3. Cel i zakres zbieranych danych Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika, w tym dane osobowe, jeśli zostaną one podane. Serwis wykorzystuje również pliki cookies do poprawy działania serwisu i analizy ruchu na stronie.

4. Prawa użytkownika Użytkownik ma prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawa do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawa do przenoszenia danych.

5. Bezpieczeństwo danych Administrator zobowiązuje się do ochrony danych zgodnie z obowiązującymi przepisami i zabezpieczenia ich przed nieuprawnionym dostępem.

6. Zmiany w polityce prywatności Kancelaria Notarialna Joanna Siwińska zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

7. Kontakt Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące Polityki Prywatności można kierować na adres: notariusz.siwinska@wp.pl lub bezpośrednio w siedzibie Kancelarii.

Pamiętaj, że to tylko szkic i przykładowa struktura. Powinieneś skonsultować finalną wersję Polityki Prywatności z prawnikiem, aby upewnić się, że jest zgodna z obowiązującymi przepisami i właściwie odzwierciedla sposób przetwarzania danych na Twojej stronie.

9:00-16:00
bottom of page